مزايده و مناقصه

ورود و خروج

اوقات شرعینظر سنجی

به نظر شما آیا قوانين مالياتی شفافيت لازم را دارا هستند
 
Template url :
taxrazavi.ir

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی راژمان

پرتال سازمانی راژمان پورتال سازمانی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
مراسم تحلیف مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393


برگزاري مراسم تحليف و اداء سوگند نامه نیروهای جدید الاستخدام

مراسم تحليف و سوگندنامه کارکنان جديد الاستخدام اداره کل امور مالياتي استان خراسان رضوی با حضور محمد علی صابر معاون درآمدهای مالیاتی اشخاص حقیقی،رضا مختارنیا معاون توسعه مدیریت و منابع  انسانی و جعفراحسانی مهر دادیار مسئول در محل سالن امام رضا علیه السلام  این اداره کل برگزار گردید.

alt

alt

alt

 
برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س) مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393

برگزاریی جشن میلاد حضرت فاطمه (س)

همزمان با فرارسیدن فرخنده میلاد باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشنی با حضور بانوان این اداره کل برگزار گردید. در آغاز این مراسم حجت الاسلام سوری به بیان ویژگی ها، فضایل و سیره حضرت زهرا (س)  اشاره کرد  و خاطر نشان کرد: فاطمه سرور زنان جهانیان است و این بانوی بزرگوار اسلام برای تمام بشریت الگوست و ما باید از این الگویی که خداوند برای ما به عنوان یک هدیه و نعمت فرستاده است، بهره بگیریم. در پایان مراسم از بانوانی که در رشته های مختلف ورزشی مقام کسب نموده بودند تقدیر به عمل آمد.


alt


alt

alt

آخرین بروزرسانی درپنج شنبه, 04 اردیبهشت 1393
 
دیدار مدیر کل دیوان محاسبات مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 30 فروردین 1393

مدیر کل دیوان محاسبات به منظور تقدیر از تلاش کارکنان امور مالیاتی استان صبح امروز وارد اداره کل شد

نفیسی فر در این دیدار که با استقبال مدیرکل و معاونین همراه بود از عملکرد  اداره کل امور مالیاتی در سال 1392تقدیر و تشکر به عمل آورد  و روند افزایشی در آمد در دو ماهه آخر سال را با اهمیت شمرد . وی اظهار نمود تغییر درصد وصولی درامدهای پیشبینی شده از  87 در صد طی 10 ماهه سال گذشته   به 91 درصد طی 12ماهه سال 92 جایگاه استان را متمایز نمود و نشاندهنده حجم تلاش کارکنان در پایان سال می باشد .

مدیر کل دیوان محاسبات هرگونه همراهی و کمک دستگاه خود را در جهت پیگیریهای لازم در خصوص جذب درامدهای مالیاتی موسساتی که در استان فعالیت مینمایند را اعلام و اظهار داشت مالیات حاصل از تلاش و فعالیت برخی  موسسات بزرگ که احیانا در مرکز کشور  رسیدگی میشود بهتر است به استان منتقل،تا مردم استان از درآمدهای مالیاتی این گروه بهره مند گردند .

 حمید ابدی مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن استقبال  از بازدید مدیر کل دیوان محاسبات  و ارائه گزارش در خصوص محدودیتها و موانع تحقق درامدهای مالیاتی استان عزم کارکنان اداره کل را درجهت تحقق درامدهای پیش بینی شده  در سال 93 برشمرد و اظهار نمود ما بایستی نگاه درامدی را در استان افزایش دهیم و تلاش نمائیم  فضا برای کسب و کار مردم  فراهم و امکان رقابت سالم برای تولید کننده و سایر مشاغل در استان  ایجاد گردد.وی در ادامه افزود ما به حمایتها و پیگیریهای دیوان محاسبات نیاز داریم و این همراهی را در جهت تحقق درآمدهای مالیاتی موثر میدانیم

در پایان مدیر کل دیوان محاسبات ضمن تبریک ایام و خداقوت به همه همکاران موفقیت کارکنان را در جهت رسیدن به اهداف سازمانی در عملکرد 93 خواستار شد . و  براي همه گونه همكاري در زمينه حل مشكلات  اعلام آمادگي کرد .

alt

alt


آخرین بروزرسانی درشنبه, 30 فروردین 1393
 
نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 1393 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یک شنبه, 24 فروردین 1393

31 تیرماه آخرین فرصت ارائه اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده

حمید ابدی مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی در مصاحبه خبری با روزنامه خراسان میزان مالیات بر ارزش افزوده در سال جاری را 8 درصد اعلام کرد و اظهار داشت با توجه به احکام مقرر در تبصره 2 ماده 117 قانون برنامه پنجم توسعه و بند (ط) تبصره 9 قانون بودجه سال 1393 کل کشور نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 93 هشت درصد خواهد بود. که 5.3 درصد مالیات و 2.7 درصد آن عوارض است. مدیر کل امور مالیاتی خراسان در خصوص آخرین زمان ارائه اطهار نامه گفت مهلت تسلیم اظهارنامه دوره زمستان سال 92 با توجه به تعطیلات نوروز حداکثر تا 31 فروردین ماه سال 1393 می باشد  و مودیانی که اقدام به ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده کنند از بخشودگی جرایم مقرر در قانون برخوردار میشوند. وی در پاسخ به علت افزایش 1 به 2 درصدی  نرخ مالیات بر ارزش افزوده  گفت :  با توجه به قوانین گدشته نرخ  مالیات  بر ارزش افزوده باید 7 درصد تعیین می شد، اما بر اساس مصوبه مجلس یک درصد اضافه شده به این نرخ، برای تامین هزینه های بهداشت و درمان مردم می باشد.

آخرین بروزرسانی درشنبه, 30 فروردین 1393
 
بازدید مدیر کل از شهرستانهای فریمان تربت جام تایباد خواف و سبزوار مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 25 فروردین 1393

ادامه بازدید مدیر کل از ادارات امور مالیاتی شهرستانهای استان خراسان

حمید ابدی در ادامه برنامه زمانبندی بازدید از ادارات امور مالیاتی شهرستانها  طی دو روز به شهرستانهای فریمان تربت جام تایباد ، خواف و سبزوار رفت و از نزدیک فعالیت ادارات را مورد ارزیابی قرارداد وی در جریان این بازدیدها فرایند اجرای psd  در ادارات فوق را بررسی و دستورات لازم در خصوص فضا سازی و فراهم کردن تجهیزات لازم را ارائه داد . مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان ضمن بررسی پرونده های مالیاتی  از فعالیت و تلاش همه همکاران تقدیر نمود و به لحاظ دقت عمل و رضایت روسای  ادارات از عملکرد آقایان مهدی قنبری (کارشناس ارشد مالیاتی فریمان  )محمود حسن زاده   (کارشناس ارشد مالیاتی فریمان ) عبدالغفور حقی وردی     (کارشناس ارشد مالیاتی خواف )   محمد عثمانی  (کارشناس ارشد مالیاتی خواف ) محمد الوندی بهلولی  (کارشناس مالیاتی تایباد ) محمد علی خوروی تیموری  (کارشناس ارشد مالیاتی تایباد  )محمد غلامی(کارشناس ارشد مالیاتی تربت جام )  حسام الدین سعیدی (کارشناس ارشد مالیاتی تربت جام  )خانم نجیبه غلامپور (کارشناس ارشد مالیاتی تربت جام) حمید رضا خرمی (کارشناس  مالیاتی تربت جام  )حمید رضا ابراهیمیان (کارشناس ارشد مالیاتی سبزوار  ) شکرالله غلامی (رئیس گروه مالیاتی سبزوار  ) محمد محسنی نژاد (کارشناس ارشد مالیاتی سبزوار  ) علی اصغر مسکنی (کارشناس ارشد مالیاتی سبزوار  ) با اعطاء لوح تقدیر ویژه به عمل آورد.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


آخرین بروزرسانی دریک شنبه, 31 فروردین 1393
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 92

پرتال امور مالياتی خراسان رضوی

آمار بازدید ها

امروز356
این هفته2576
این ماه8624
مجموع627653