مزايده و مناقصه

ورود و خروج

اوقات شرعینظر سنجی

به نظر شما آیا قوانين مالياتی شفافيت لازم را دارا هستند
 
Template url :
taxrazavi.ir

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی راژمان

پرتال سازمانی راژمان پورتال سازمانی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
انتصاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 31 تیر 1393

تودیع  و معارفه مدیر حراست امور مالیاتی شهر تهران

طی حکمی از سوی مدیر کل محترم دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور  ابراهیم فلاح جلیسه  مسئول حراست اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی به سمت مدیر حراست امور مالیاتی شهر تهران منصوب گردید . مراسم تودیع و معارفه  بعد از ظهر روز دو شنبه سی ام تیرماه در محل سالن جلسات مدیریت  امور مالیاتی شهر تهران  با حضور مدیران ادارات کل و مدیران حراست شهر تهران بر گزار گردید .

مصطفی کریمی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده علی زمانی در طول دوران تصدی،از انتصاب ایشان به سمت معاون دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی خبر داد.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی در ادامه  به موفقیتهای ابراهیم فلاح در استانهای خراسان شمالی و رضوی اشاره نمود  و اظهار امیدواری کرد  با توجه به سوابق ارزنده ایشان شاهد موفقیتهای چشمگیری در راستای اهداف سازمانی باشیم .

 


alt

آخرین بروزرسانی درسه شنبه, 31 تیر 1393
 
بازدید مدیرکل امور مالیاتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
جمعه, 27 تیر 1393

مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی:

خدمت رسانی مطلوب به مودیان دغدغه اصلي اين اداره کل است

مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی، ارائه خدمات مطلوب به مودیان مالیاتی را دغدغه اصلي و از مهمترین اقدامات اين اداره کل عنوان کرد و افزود: آگاه سازي و آشنايي  مودیان با تکالیف قانونی خود به جهت تسهيل در پرداخت ماليات از جمله فعاليت هاي مهمي است كه  در طول سال صورت گرفته است.

حمید ابدی، ضمن بازدید از ادارات تابعه در سطح شهر مشهد، درآخرین روزهای تسلیم اظهارنامه های مالیاتی، از نزدیک درجریان انجام امور و فعاليت كاركنان اين ادارات قرارگرفت و از تلاش و زحمات آنها تقدیر و تشكر به عمل آورد.

وي با بيان اينكه، اطلاع رسانی و آگاه سازي موديان از طریق شبکه استانی، نشريات، پیام کوتاه، نصب بنر و ... در سطح استان  در زمينه هاي مختلف همچون: ثبت نام کد اقتصادی، صندوقهای فروش، ماده 169 مکرر و ساير حوزه ها، از جمله اقدامات مهم این اداره کل  بوده است، اظهار داشت: هم اکنون نیز اطلاع رسانی گسترده ای جهت آشنايي و نحوه تسلیم اظهار نامه های مالیاتی و مهلت تعيين شده صورت مي گيرد.


alt

alt

آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 30 تیر 1393
ادامه مطلب...
 
جلسه کارگروه فرهنگ سازی مالیاتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یک شنبه, 15 تیر 1393

alt

در دومین نشست کارگروه فرهنگ سازی مالیات بر ارزش افزوده تاكيد شد:

ارتقاء فرهنگ سازي و اطلاع رساني مطلوب به موديان

در دومین جلسه کارگروه فرهنگ سازی مالیات بر ارزش افزوده استان خراسان رضوي بر ترويج و ارتقاء فرهنگ سازي، اطلاع رساني و آگاه سازي مطلوب تاكيد شد.

معاون مالیات بر ارزش افزوده ضمن تقدير از عملکرد کارگروه و همكاري خوب شهرداري جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب در سطح شهر و همكاري موديان در تسليم  اظهارنامه هاي دوره اول سال 93 گفت: فرهنگ سازي و آگاه سازي مناسب موديان از قوانين و تكاليف ماليات جزو اولويت هاي  كاري اين كارگروه است.

صادقی گیو افزود: انجام اين اقدامات باعث همكاري بيشتر موديان و تسريع در تسلیم اظهار نامه های ماليات بر ارزش افزوده مي گردد؛ لذا  از تمامي توان و امکانات خود جهت اطلاع رساني، فرهنگ سازي و خدمت رسانی مطلوب به مودیان استفاده خواهیم کرد.

در اين نشست مشاور مدیرکل و سرپرست اداره روابط عمومی با تشریح اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته اين كارگروه گفت: نصب دو هزا ر بنر بر روی 2000 دستگاه اتوبوس درون شهری و 26 عدد بنر در پر تردد ترین نقاط شهر از جمله فعالیتهای مهم کارگروه بوده است.

 مجتبی ملائکه، نصب بنرهای آویز در سطح شهر و ارسال پیامک به مشمولین قانون مالیات بر ارزش افزوده را از ديگر اقدامات صورت گرفته مصوبات جلسه اول اين كارگروه عنوان كرد.


آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 16 تیر 1393
 
کمیته حراست صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 02 تیر 1393

کمیته بسیج و کمیته حراست  صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اولین جلسه هماهنگی را برگزار کردند

اولین جلسه کمیته بسیج و کمیته حراست  صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی پس از ابلاغ احکام  با حضور اعضاء تشکیل گردید در این جلسه دستور العمل صیانت از  حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به اعضاء ابلاغ و مقرر گردید اعضاء پس از بررسی دستورالعمل موارد پیشنهادی خود را در خصوص اجرای مفاد دستور العمل به دبیر کمیته اعلام نمایند . همچنین با توجه به مشخص شدن  جلسه آتی در هفته آینده مقرر شد  هریک از اعضاء اختصاصا در خصوص عفاف و حجاب و ماه مبارک رمضان برنامه ریزی و تدابیر پیشنهادی خود را ظرف 24 ساعت به دبیر کمیته اعلام نمایند تا در اولین جلسه ستاد مطرح وتصمیم گیری مقتضی به عمل آید .

alt

alt

آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 02 تیر 1393
 
مصاحبه با رئیس اداره اطلاعات و خدمات مالیاتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یک شنبه, 01 تیر 1393


تمدید مهلت ارسال اطلاعات عملکرد سالهای91 و 92 اشخاص حقیقی تا 93/04/04

موسی مغانی رئیس اداره امور مالیاتی 17  (اداره اطلاعات و خدمات مالیاتی ) در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی مهمترین وظائف اداره اطلاعات و خدمات را اتخاذ تدابیر لازم در خصوص دریافت اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی و پردازش اطلاعات و ارائه آن به واحدهای مالیاتی برشمرد .

وی در خصوص ماده 169 اظهار داشت دریافت اطلاعات ماده 169 مکرر از وظایف این اداره میباشد که تدابیر لازم در این خصوص جهت رفاه حال مودیان محترم مالیاتی صورت میپذیرد . وی گفت اطلاعات دریافت شده پس از پردازش از طریق سیستم در اختیار کارشناسان ارشد مالیاتی قرار میگیرد تا همکاران محترم در زمان تشخیص از این اطلاعات بهره برداری نمایند . رئیس اداره اطلاعات و خدمات  مالیاتی گفت  : کل مشمولین ماده 169 مکرر در استان خراسان رضوی  54000 نفر می باشند که میبایست در موعد مقرر نسبت به ارسال فهرست معاملات خود اقدام نمایند و در صورت عدم ارائه فهرست معاملات در موعد مقرر مشمول جرائم وفق مقررات قانون مالیاتهای مستقیم خواهند شد . موسی مغانی  در ادامه افزود: با توجه به قانون مالیاتهای مستقیم و دستو رالعملهای مربوطه دریافت  فهرست معاملات اشخاص حقیقی  و حقوقی تا یک ماه بعد از هرفصل  انجام می پذیرد که براساس دستور العمل سازمان امور مالیاتی مهلت ارسال اطلاعات عملکرد سالهای 91 و92 اشخاص حقیقی تا 93/04/04  تمدید گردیده است.

وی همچنین با اشاره به دستورالعمل سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر عدم امکان ارائه اظهارنامه عملکرد 1392 برای آندسته از مودیانی که مراحل ثبت نام الکترونیکی شماره اقتصادی خود را کامل ننموده اند  اظهار داشت: 

1-مودیان اشخاص حقیقی به منظور ارائه اظهارنامه عملکرد 92 لازم است مرحله پیش ثبت نام شماره اقتصادی خود راتکمیل نمایند. این دسته از مودیان چنانچه با مغایرت نشانی با کد پستی مواجه شده اند لازم است ابتدا تائیدیه کد پستی واحد شغلی خود را از اداره پست دریافت و سپس نشانی خود را دقیقا منطبق با این تائیدیه در سامانه www.tax.gov.ir اصلاح نمایند.

2- مودیان مالیاتی اشخاص حقوقی نیز به منظور ارائه اظهارنامه عملکرد92 خود لازم است پیگیریهای لازم را جهت تکمیل مرحله پیش ثبت نام، دریافت نام کاربری و کلمه عبور و در نهایت تکمیل مرحله ثبت نام شماره اقتصادی خود به عمل آورند. 

وی همچنین بیان داشت: در این راستا براساس تفاهمنامه فی مابین اداره کل امور مالیاتی و دفاتر پیشخوان دولت و کافی نت ها مودیان محترم میتوانند مقدمات پیش ثبت و  مراحل بعدی ثبت نام کد اقتصادی خود را از طرق مراجعه به دفاتر و کافی نت ها پیگیری نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل به راهبران کد اقتصادی اداراه امور مالیاتی خود مراجعه نمایند .

 رئیس اداره امور مالیاتی کد 17  گفت بازرسی دفاتر اسناد رسمی و دریافت اطلاعات از طریق مواد 230و 231 قانون مالیاتهای از کلیه ارگانها ، سازمانها و دستگاه های دولتی و پردازش اطلاعات و ارسال آنها به واحد های مالیاتی ذیربط جهت بهره برداری در قرائن مالیاتی ، پاسخ به مفاصا حساب مالیاتی اتباع بیگانه ، از جمله وظائف دیگر این اداره میباشد . همچنین واحدی در این قسمت وجود داردکه کلیه قراردادهای سازمان های دولتی و اشخصاص حقوقی و حقیقی موضوع ماده 104 قانون مالیاتهای مستقیم را دریافت و پس از پردازش در اختیار واحدهای مالیاتی ذیربط قراردهد..

ایشان در خاتمه ضمن اشاره به اینکه مطابق سالهای گذشته 31تیرماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی مودیان مالیاتی خواهد بود، مجددا بر پیگیری و رفع مغایرت احتمالی ثبت نام الکترونیکی شماره اقتصادی توسط مودیان در سامانه  www . tax . gov . ir  در این فرصت باقیمانده تاکید نمودند .

alt


آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 02 تیر 1393
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 96

پرتال امور مالياتی خراسان رضوی

آمار بازدید ها

امروز382
این هفته3514
این ماه14169
مجموع670159