مزايده و مناقصه

ورود و خروج

اوقات شرعینظر سنجی

به نظر شما آیا قوانين مالياتی شفافيت لازم را دارا هستند
 
Template url :
taxrazavi.ir

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی راژمان

پرتال سازمانی راژمان پورتال سازمانی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 1393 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یک شنبه, 24 فروردین 1393

31 تیرماه آخرین فرصت ارائه اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده

حمید ابدی مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی در مصاحبه خبری با روزنامه خراسان میزان مالیات بر ارزش افزوده در سال جاری را 8 درصد اعلام کرد و اظهار داشت با توجه به احکام مقرر در تبصره 2 ماده 117 قانون برنامه پنجم توسعه و بند (ط) تبصره 9 قانون بودجه سال 1393 کل کشور نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 93 هشت درصد خواهد بود. که 5.3 درصد مالیات و 2.7 درصد آن عوارض است. مدیر کل امور مالیاتی خراسان در خصوص آخرین زمان ارائه اطهار نامه گفت مهلت تسلیم اظهارنامه دوره زمستان سال 92 با توجه به تعطیلات نوروز حداکثر تا 31 فروردین ماه سال 1393 می باشد  و مودیانی که اقدام به ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده کنند از بخشودگی جرایم مقرر در قانون برخوردار میشوند. وی در پاسخ به علت افزایش 1 به 2 درصدی  نرخ مالیات بر ارزش افزوده  گفت :  با توجه به قوانین گدشته نرخ  مالیات  بر ارزش افزوده باید 7 درصد تعیین می شد، اما بر اساس مصوبه مجلس یک درصد اضافه شده به این نرخ، برای تامین هزینه های بهداشت و درمان مردم می باشد.

 
بازدید مدیر کل از اداره امور مالیاتی نیشابور مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 23 فروردین 1393

بررسی فرایند اجرای psd  و  روند اجرائی پرونده های مالیاتی در شهرستان نیشابور

حمید ابدی  مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی با حضور در اداره امور مالیاتی شهرستان نیشابور  از این اداره بازدید نمود  و از تلاش همکاران در خصوص فعالیتهای انجام شده تقدیر به عمل آورد .  مدیر کل امور مالیاتی در جریان بازدید ، فرایند اجرای psd ,  روند اجرائی پرونده های مالیاتی  را مورد ارزیابی  و سه نفر از کارکنان را مورد تقدیر ویژه قرار داد .رضا بهروزی (حسابدار) اسماعیل لطفی (کارشناس ارشد) و جواد عزیزی (کارشناس  ارشد) کارکنانی بودند که شایسته تقدیر ویژه شناخته شدند .

alt

alt

alt

آخرین بروزرسانی درشنبه, 23 فروردین 1393
 
برگزاری شورای معاونین اداره مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 20 فروردین 1393


شورای معاونین اداره کل امور مالیاتی  در سال 1393 به منظور بررسی اقدامات انجام گرفته  در خصوص مصوبات جلسه گذشته و تصمیم گیری در خصوص پیشنهادات ارائه شده و دستورات جلسه صبح روز پنج شنبه 1393/1/21 در محل دفتر  مدیر کل برگزار گردید . حمید ابدی با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع در مراحل مختلف رسیدگیهای مالیاتی اظهار نمود هرگونه تلاش همکاران توسط روسای ادارات مد نظر قرار میگیرد و در ارزشیابی های مستمر تکریم ارباب رجوع در اولویت اول میباشد . وی افزود مودیان مالیاتی که با برخورد خوب و مناسب همکاران مالیاتی مواجه میشوند میزان تعامل خود را افزایش داده و نتایج بسیار خوبی را در جهت اعمال قوانین  و وصول به موقع و عادلانه مالیات  شاهد میباشیم .


alt    alt    

آخرین بروزرسانی درشنبه, 23 فروردین 1393
 
بازدید از ادارات امور مالیاتی چناران و قوچان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 18 فروردین 1393

شروع بازدید مدیر کل امور مالیاتی از شهرستانها در سال 93

حمید ابدی به همراه معاونین و کارشناسان جهت بازدید از فعالیت کارکنان ادارات امور مالیاتی به شهرستانهای چناران و قوچان رفت  و طی این بازدید از نزدیک  روند انجام امور و سیر تکاملی پرونده های مالیاتی را بررسی و مورد ارزیابی قرار داد و توصیه های لازم را ارائه نمود . وی در بررسی فعالیتها ضمن تقدیر از تلاش کارکنان تعدادی از کارشناسان  پرتلاش را مور تشویق قرارداد.  

در جریان این بازدید اجرای پروژه psd  در شهرستان قوچان با توجه به فراهم بودن شرائط ساختمانی مورد تصویب قرارگرفت و مقرر شد  معاونت فن آوری اطلاعات به فوریت  نسبت به اجرای زیرساختهای لازم  اقدام نماید .

مدیر کل امور مالیاتی در حاشیه این بازدید اظهار داشت بر اساس برنامه ای مدون قرار است از کلیه ادارات امور مالیاتی در شهرستانها سرکشی شو د  و اهداف مشخص و معینی از این بازدیدها منجمله پیاده سازی فرایند psd و روند رسیدگیها و تقدیر از تلاش همکاران و بررسی فعالیت ایشان مد نظر میباشد که امیدواریم بتوانیم در مدت زمان تعیین شده به اهداف مورد نظر نائل گردیم .

بنا به گزارش روابط عمومی آقایان محمد حسن اصغرزاده (کارشناس ارشد مالیاتی) ، ابراهیم بیرق شمشیر (کارشناس ارشد مالیاتی) ،محمد ابراهیم گنجعلی( حسابدار ) کارکنانی بودند که با توجه به فعالیتهای شایسته  مورد تقدیر ویژه مدیر کل قرا گرفتند.


alt   alt

alt   alt

alt  alt  alt  

آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 18 فروردین 1393
 
نشصت مشترک با روسای اتحادیه ها و مجامع امور صنفی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 18 فروردین 1393

نشست مشترک مدیر کل امور مالیاتی و مجامع صنفی شهرستان مشهد در ابتدای سال 1393 به منظور تبادل نظر پیرامون افزایش تعاملات صبح امروز در دفتر مدیر کل

حمید ابدی هرگونه همفکری و تعامل با اتحادیه ها را به منظور اجرای صحیح قوانین  و مقررات مالی بسیار با اهمیت دانست و اظهارداشت موفقیت  طرح جامع مالیاتی و پیاده سازی آن در جامعه نیازمند همکاری دو جانبه اداره کل و اصناف و صاحبان مشاغل خصوصا استفاده از تجارب ارزشمند مجامع صنفی و اتحادیه ها  میباشد .

alt        alt

آخرین بروزرسانی دردوشنبه, 18 فروردین 1393
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 91

پرتال امور مالياتی خراسان رضوی

آمار بازدید ها

امروز247
این هفته2350
این ماه5769
مجموع624798