مزايده و مناقصه

ورود و خروج

اوقات شرعینظر سنجی

به نظر شما آیا قوانين مالياتی شفافيت لازم را دارا هستند
 
Template url :
taxrazavi.ir

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی راژمان

پرتال سازمانی راژمان پورتال سازمانی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
تقدیرمدیرکل مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 01 شهریور 1393

تودیع نماینده حل اختلاف اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی

مدیر کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی، طی مراسمی از زحمات فردین عبادی، نماینده حل اختلاف در امور مالیاتی تقدیر و حکم بازنشستگی را به ایشان تقدیم نمود.

حمید ابدی در این مراسم گفت: بازنشستگی به معنای از کار افتادگی و پایان خدمت نیست؛ بلکه ورود به دوره ای دیگر و فرصتی برای نقش آفرینی و استفاده از تجارب مفید است.


alt

آخرین بروزرسانی درشنبه, 01 شهریور 1393
 
تودیع و معارفه مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یک شنبه, 19 مرداد 1393

مدير كل امور مالياتي خراسان رضوي در مراسم تودیع ومعارفه معاون توسعه مدیریت  و منابع:

تغيير در نظام اداری از ابزارهاي اصلي پويايي, ارتقا و بهبود عملكرد است

مدير كل امور مالياتي خراسان رضوي در مراسم تودیع ومعارفه معاون توسعه مدیریت ومنابع ، این معاونت را از بخش های مهم این اداره کل معرفی و هرگونه پيشرفت و توسعه را منوط به عملکرد سالم و سازگار اين حوزه عنوان کرد.

حمید ابدی در این مراسم که با حضور معاونین و روءسای ادارات امور مالیاتی مشهد وشهرستانها برگزار گردید، ایجاد تغییرات در حوزه های مختلف را یک ضرورت دانست و گفت: تغییر و تحول در نظام اداري بعنوان يكي از زيرساختها و به منظور پويايي, ارتقاي كارايي و بهبود عملكرد، از ضرورت هاي مهم توسعه و ابزارهاي اصلي تحقق اهداف سازمانی است.

مدير كل امور مالیاتی خراسان رضوی با اشاره به اهمیت و نقش تأثیرگذار این معاونت در تعالی و پیشرفت، اظهار امیدواری کرد که این تغییرات راهگشاي تحولي مثبت در مسير رشد و اعتلاي نظام اداري باشد.

وی در پایان این جلسه از زحمات و تلاش های چند ساله رضا مختارنیا در سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع این اداره کل تقدیر و طی حکمی علی میرنامی را به عنوان معاون جدید در این حوزه منصوب نمود.


آخرین بروزرسانی دریک شنبه, 19 مرداد 1393
ادامه مطلب...
 
جلسه کمیته صیانت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 13 مرداد 1393


alt

اداره كل امور مالياتي خراسان رضوي برگزار كرد:

دومين نشست صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي


دومين جلسه كارگروه صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي اداره كل امور مالياتي خراسان رضوي با حضور اعضا برگزار گرديد.

در این جلسه هر يك از اعضا اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسه قبل را ارائه نمودند.

اطلاع رساني به موديان مالياتي درباره زمان و چگونگي ارائه اظهارنامه از شبكه استاني، روزنامه ها، پيامك، نصب بنر روي اتوبوس هاي شركت واحد و  تبليغات در سطح شهر از جمله مصوبات عملياتي شده جلسه اول و فعاليت هاي صورت گرفته است كه اعضا كارگروه به آنها اشاره نمودند.

نظرسنجي از مراجعه كنندگان در خصوص نحوه خدمت رساني، استقرار نيروهاي حراست و دادستاني در اداره كل و ادارات تابعه جهت رسيدگي به مشكلات و شكايات موديان، برگزاري دوره آموزش حقوق شهروندي براي كاركنان و بازديد مدير كل و معاونين از بخش ها و ادارات تابعه و اطلاع از نحوه خدمت رساني و برخورد كاركنان به موديان نيز از جمله اقدامات صورت گرفته در راستاي طرح صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي بود که در این مرحله اجراء گردیده بود.

آخرین بروزرسانی درسه شنبه, 14 مرداد 1393
 
راهپیمایی روز جهانی قدس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
جمعه, 03 مرداد 1393

شرکت  درراهپیمائی روز جهانی قدس

مدیرکل ، معاونین و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام با سایر ملت غیور میهن اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و ضمن تجدید پیمان با مقام معظم رهبری و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل و... خشم و انزجار خود رااز اشغالگران و حامیان آنها اعلام نمودند. و بر حمایت خود از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین تاکید نمودند.

alt


آخرین بروزرسانی درشنبه, 18 مرداد 1393
ادامه مطلب...
 
انتصاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 31 تیر 1393

تودیع  و معارفه مدیر حراست امور مالیاتی شهر تهران

طی حکمی از سوی مدیر کل محترم دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور  ابراهیم فلاح جلیسه  مسئول حراست اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی به سمت مدیر حراست امور مالیاتی شهر تهران منصوب گردید . مراسم تودیع و معارفه  بعد از ظهر روز دو شنبه سی ام تیرماه در محل سالن جلسات مدیریت  امور مالیاتی شهر تهران  با حضور مدیران ادارات کل و مدیران حراست شهر تهران بر گزار گردید .

مصطفی کریمی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده علی زمانی در طول دوران تصدی،از انتصاب ایشان به سمت معاون دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی خبر داد.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی در ادامه  به موفقیتهای ابراهیم فلاح در استانهای خراسان شمالی و رضوی اشاره نمود  و اظهار امیدواری کرد  با توجه به سوابق ارزنده ایشان شاهد موفقیتهای چشمگیری در راستای اهداف سازمانی باشیم .

 


alt

آخرین بروزرسانی درسه شنبه, 31 تیر 1393
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 99

پرتال امور مالياتی خراسان رضوی

آمار بازدید ها

امروز369
این هفته369
این ماه10833
مجموع684804