سامانه پیام کوتاه اداره کل استان خراسان رضوی 30007535

صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه های مالیاتی رئيس کل سازمان امور مالياتي در ديدار با آيت الله جزايري : سلامت اداري اصل نخست نظام مالياتي

سامانه ارتباط مردمی

ارتباط با اداره و نمونه فرم ها

مزايده و مناقصه

ورود و خروجاوقات شرعینظر سنجی

به نظر شما آیا قوانين مالياتی شفافيت لازم را دارا هستند
 

RSS

آمار بازدید ها

امروز42
این هفته3221
این ماه28254
مجموع1101174
فراخوان مشمولان مرحله هفتموظایف و تکالیف مودیان با عنایت به اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیمسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عملطرح جامع مالیاتیپرداخت مالیات1526 پاسخگوی شماستطرح جامع مالیاتیپرداخت مالیات توسعه زیرساخت های عمرانی
Template url :
taxrazavi.ir

رئيس کل سازمان امور مالياتي در ديدار با آيت الله جزايري : سلامت اداري اصل نخست نظام مالياتي

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی از طلوع تا طلوع

پرتال سازمانی از طلوع تا طلوع از طلوع تا طلوع

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی از طلوع تا طلوع و پیاده سازی شده توسط از طلوع تا طلوع

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
رئيس کل سازمان امور مالياتي در ديدار با آيت الله جزايري : سلامت اداري اصل نخست نظام مالياتي PDF چاپ نامه الکترونیک


رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان خوزستان و امام جمعه شهر اهواز، گفت: سلامت اداري اصل نخست نظام مالياتي و پيش شرط اعتمادآفريني در جامعه است.
به گزارش رسانه مالياتي ايران، سيد کامل تقوي نژاد در ديدار با آيت الله سيد محمد علي موسوي جزايري خاطر نشان کرد: نظام مالياتي به هيچ عنوان در صدد وصول رشد درآمدها از طريق اعمال فشار بر موديان فعلي نظام مالياتي نيست بلکه رشد ماليات ها از طريق شناسايي موديان جديد تامين خواهد شد.
وي خاطر نشان کرد: همکاران خانواده نظام مالياتي در تلاشند تا با رعايت حقوق مردم و تعامل موثر با فعالان اقتصادي، شأن اين دستگاه را به‌عنوان يک سازمان پاسخگو و سالم به مردم ارتقا بخشند.
تقوي نژاد همچنين ارتقاي فرهنگ مالياتي در جامعه را بسيار مهم و حياتي توصيف کرد و گفت: در حال حاضر، مقابله جدي با فرار مالياتي و مقابله با جرايم مالياتي در دستور کار سازمان قرار دارد.
وي از رشد 28 درصدي درآمدهاي مالياتي در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: اين رشد حاصل شناسايي موديان جديد و واحديابي هاي موثر و کاهش فرار هاي مالياتي بوده است.
وي با بيان اينکه ماليات هم حق‌الناس است و هم حق الله و ما بايد تلاش کنيم تا به شيوه‌هاي موثر، ضرورت پرداخت ماليات را براي مردم تبيين کنيم، عنوان کرد: درآمدهاي مالياتي صرف هزينه‌هايي همچون ايجاد امنيت، بهداشت و درمان، آموزش و عمران و آباداني شهرها مي‌شود که البته بايد اقدامات موثري براي آگاهي مردم از موارد مصرف و هزينه‌کرد ماليات انجام گيرد.
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور افزود: نرخ ماليات بر ارزش افزوده مطابق قانون 9 درصد است که يک درصد از آن به بخش سلامت و 3 درصد نيز به شهرداري ها و دهياري ها اختصاص مي يابد.
وي خاطرنشان کرد: در حال حاضر جرم مالياتي در قانون ماليات هاي مستقيم پيش بيني شده و با هماهنگي قوه قضاييه در صدد ايجاد دادسراهاي ويژه جرايم مالياتي هستيم .
تقوي نژاد با اشاره به برخي رويکردهاي جديد سازمان در رابطه با مودي مداري و تعامل با مردم، از بخشنامه هاي جديد سازماني در ارتباط با توافق با موديان مالياتي، بخشودگي جرايم مالياتي، تقسيط ماليات، استرداد ماليات به موديان و تفويض برخي اختيارات به مديران کل و روساي امور مالياتي سخن گفت.

 

اخبار و اطلاعیه های مالیاتی

اخبار اداره کل

۰۵ اسفند ۱۳۹۵
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 300 هزار واحد در سال جاری در کشور شناسایی شده اند که قبلا مالیات پرداخت نمی کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان ، سید کمال تقوی نژاد روز پنجشنبه در نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان رضوی مشهد افزود: با پیگیری های انجام شده رقم پ...